0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

ZINĀTNE.ZOOMED.IN: Zinātnieku sarunas ar skolēniem

Izglītības un zinātnes ministrija no 6. līdz 29. aprīlim aicina 11. un 12. klašu skolēnus tiešsaistes sarunās ar 24 Latvijas zinātniekiem un zinātniecēm atklāt dažādu zinātnes nozaru un pētniecības aizraujošo dabu.

Projekts ZINĀTNE.ZOOMED.IN jeb ZINĀTNE.PIETUVINĀTA notiks tiešsaistē Zoom lietotnē visu aprīli otrdienās, trešdienās un ceturtdienās divos laikos: 13.00-13.40 un 14.30-15.10.

Skolēni varēs uzzināt: Kas ir zinātne un cik daudzveidīgi un atšķirīgi ir pētījumi dažādās zinātnes nozarēs? Kur strādā zinātnieki un kādas prasmes viņiem nepieciešamas? Kā izvēlēties savu zinātnes vai studiju nozari? Kā ikkatrs var iesaistīties zinātnē? Ko zinātnieki var dot un ko dara uzņēmējdarbībā? Kāpēc valstij un sabiedrībai ir nepieciešama zinātne?

There are 5 questions in this survey.

Piekrītu, ka mani personas dati tiek saglabāti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) datu bāzē un mana kontaktinformācija var tikt izmantota saziņai par šī pasākuma jautājumiem. Esmu informēts/-ta par to, ka man ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu no IZM datu bāzes, rakstot uz e-pastu zinatne@izm.gov.lv.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties, zvanot 29104032 vai rakstot: zinatne@izm.gov.lv.