0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Pieteikšanās Zinātne Latvijai kongresa jaunumu saņemšanai

Lai saņemtu jaunumus par Zinātne Latvijai kongresa reģistrēšanos un norisi, aicinām norādīt savu e-pasta adresi! Iegūto personas datu turētājs ir Izglītības un zinātnes ministrija.

Informējam, ka šeit norādītā e-pasta adrese tiks izmantota tikai, lai interesentiem nosūtītu ar Zinātne Latvijai kongresa reģistrāciju, jaunumiem un citām aktualitātēm saistītu informāciju un pēc kongresa šī informācija Izglītības un zinātnes ministrijā tiks dzēsta.

Ja Jums rodas jautājumi par pierakstīšanos Zinātne Latvijai kongresa jaunumiem vai par citiem saistītiem jautājumiem, lūdzu, rakstiet e-pastu uz kongress@izm.gov.lv.

There are 4 questions in this survey.

 

 

 

Pirms savu datu nodošanas Zinātne Latvijai reģistrācijas informācijas un jaunumu saņemšanai, lūdzam Jūs sniegt piekrišanu savu datu nodošanai Izglītības un zinātnes ministrijai.

Datu nodošana ir brīvprātīga un Jūs varat izlemt vēlāk arī atsaukt Jūsu piekrišanu datu izmantošanai, rakstot uz e-pasta adresi sciencelatvia@izm.gov.lv, lai Jūsu dati tiktu dzēsti.